• Detail firmy

Industry Solutions Company s.r.o.

Základní popis

Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin. Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků.

Adresa

Neumannova 1453/28
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24793604
DIČ:  CZ24793604
Rok založení:  2011
Počet zaměstnanců:  6
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin. Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků. Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů. Umělecko-řemeslné zpracování kovů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@isc-cz.com

Kontaktní osoba

Luděk Hanus

Mobil: +420 739 477 794
E-mail: info@isc-cz.com

Jaroslav Hanus - Jednatel

Další firmy v oboru

Luděk Vozka

Provozuji zámečnictví. Nabízím zakázkovou kovovýrobu, včetně atypické. Specializuji se na výrobu kovových mříží, zábradlí, plotů a dalších zámečnických produktů. Neváhejte mě kontaktovat se svými požadavky!

GRUMANT s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nástrojů pro třískové obrábění. Připravíme technologická řešení podle Vašich přání a zajistíme plnou podporu celého cyklu obrábění. Navštivte nás na www.grumant.cz. Snížíme vaše náklady až o 30%.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.