• Detail firmy

INDUSTRIAL SYSTEMS s.r.o.

Základní popis

Po specializaci na internetové obchody jsme rozšířili v roce 2006 naši živnost o zpracování dat, služby databank, správu sítí, grafické a kreslířské práce.

Adresa

Braunerova 28
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27200701
DIČ:  CZ27200701
Rok založení:  2004
  • Služby

Výrobky, činnosti

Webové prezentace + eshopy

Kontaktní údaje

WWW: www.vzduchotechnika-eshop.cz
WWW: www.autodily-shop.cz

Kontaktní osoba

Michal Sommer - Jednatel

Mobil: +420 602 216 480
E-mail: info@industrialsystems.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Renáta Jebavá

Naše květinářství se specializuje na kompletní svatební květinový servis. Nabízíme i různé sezónní dekorace (vánoční, velikonoční), vazby ze suchého přírodního materiálu, kytice dárkové - pro významná jubilea, promoce či svátky, také smuteční květiny, věnce a stuhy.

KVĚTINY STUDIO DETAIL

Květiny Studio detail se zaměřuje na květinové výzdoby, rozvoz květin, dodávky květinové výzdoby na recepce, svatby, oslavy, významné životní události a další. Dlouhodobě se věnujeme aranžování a tematické květinové výzdobě pro kanceláře a všechny druhy soukromých i veřejných interiérů. Vybrat si můžete z široké nabídky nejen řezaných květin a rádi se přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům.

VENTILACE s.r.o.

Nabízíme kompletní systémy pro veškeré rozvody vzduchu nejen ve standardním kruhovém provedení, ale i v zakázkovém čtyřhranném potrubí. Skladem u nás naleznete více než 5000 položek k okamžitému odběru, zejména pak SPIRO potrubí a tvarovky, kompletní závěsovou techniku, izolované i neizolované hadice a semiflexibilní potrubí. Samozřejmostí je ucelený sortiment koncových prvků.