• Detail firmy

Indust, s.r.o.

Základní popis

Výroba, rozmnožování, distribuce, prodej, pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a výroba nenahraných nosičů údajů a záznamů.

Adresa

Kounicova 290/51
602 00 Brno - Ponava

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29372011
DIČ:  CZ29372011

Výrobky, činnosti

Zvuková zařízení

Kontaktní údaje

E-mail: havran@videoflot.cz

Kontaktní osoba

Petra Kormanakova

Mobil: +420 732 101 046
E-mail: petra@videoflot.com

Ing. MgA. David Spáčil - Jednatel

Mobil: +420 604 660 482
Další firmy v oboru

Ing. Aleš Svoboda - TOPmedia

Specializujeme se na dodávky audiovizuální a prezentační techniky. Dodáváme projektory, plátna, interaktivní a prezentační tabule včetně příslušenství, výukové a prezentační tablety a vysoce kvalitní ozvučení zasedacích místností, sálů, poslucháren či učeben. Kompletní nabídku audiovizuální a prezentační techniky naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás!

Fifty Free s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti Fifty Free s.r.o. je reklamní činnost, marketing a pronájem velkoplošných LED a LCD obrazovek, bezrámečkových (seamless) obrazovek a dotykových obrazovek + audio-video.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.