• Detail firmy

INC

Základní popis

Nabízíme prodej, montáž, projekty a revize na antény, satelity, kabelovou a digitální TV. Společné a individuální TV-SAT rozvody pro domy, byty, hotely. Na velké investiční celky dlouhodobá záruka. Měření signálu, slaboproudé instalace.

Adresa

Erbenova 379/11
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13666339
DIČ:  CZ13666339

Výrobky, činnosti

Nabízí prodej, montáž, projekty a revize na antény

- satelity, kabelovou a digitální TV. Společné a individuální TV-SAT rozvody pro domy, byty, hotely. Na velké investiční celky dlouhodobá záruka.

Kontaktní údaje

E-mail: ivan.nadenicek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ivan Nádeníček - Jednatel

Telefon: 545 570 176
Mobil: 602 774 032
E-mail: ivan.nadenicek@seznam.cz
Další firmy v oboru

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

ASYC, s.r.o.

Dodáváme systémy měření a regulace - monitorovací a řídící systémy, řídící stanice PLC, dispečerské systémy. Specializujeme se na zakázkový vývoj software, projekci elektro, měření a regulace. Zajišťujeme dodávku monitorovacích a řídících systémů. Jsme schopni realizovat i rekonstrukce řídících systémů. Zabezpečujeme servis a podporu pro systémy Linux.