• Detail firmy

INBYTEX s.r.o.

Základní popis

Dodáváme materiál, vyrábíme na míru a montujeme vše z bytového textilu: záclony, závěsy (i dobové), přehozy, snímatelné potahy, polštáře, ubrusy, banketní sukně ad.: garnýže, japonské stěny, římské rolety, žaluzie a veškeré konzole. Množstevní slevy.

Adresa

Zenklova 440/40
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  2520761

Výrobky, činnosti

Bytový textil

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 836 927
E-mail: inbytex@email.cz
WWW: www.inbytex.cz

Kontaktní osoba

MICHAELA ZAMAZALOVÁ - Jednatel

MAREK ŠTÁDLÍK - Jednatel

PAVEL TRUBL - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.

Dekoratérské studio

Poskytujeme kompletní služby v oblasti bytového textilu. Prodej záclon, dekoračních a čalounických materiálů, různých typů závěsných systémů, horizontálních a vertikálních žaluzií, rolet a dalších bytových doplňků.

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.