• Detail firmy

INAS JABLONEC, s.r.o.

Základní popis

Firma je specializovaná na tvorbu a provozování informačních systémů a osazování dopravního značení. Zajišťuje autorizované inženýrství dopravních staveb

Adresa

Zlatá 10
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62739123
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Navigace

je prováděna orientačně dopravním značením včetně použití číselného navigačního systému. Lamppostery.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 713 645
Mobil: +420 603 218 287
Fax: 483 713 635

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Skořepa - Jednatel

Mobil: +420 777 218 287

Ing. Jaroslav Wolf - Jednatel

Mobil: +420 603 527 765
Další firmy v oboru

Plastika SV, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribuci silničních směrových sloupků a plastových průmyslových radiálních ventilátorů. Zaměřujeme se na zakázkovou výrobu z plastu v oblasti vzduchotechnických zařízení a výrobu speciálního dopravního značení.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.