• Detail firmy

In time TBS, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti produkce konferenčních a incentivních projektů, realizace školicích programů a teambuldingových aktivit.

Adresa

Opletalova 1337/29
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25147021
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Nabídka služeb v oblasti produkce konferenčních a incentivních projektů, realizace školicích programů a teambuldingových aktivit.

Kontaktní údaje

Telefon: 222 898 282
Fax: 222 898 283
E-mail: info@intimetbs.cz
WWW: www.intimetbs.cz

Kontaktní osoba

Bc. Michal Novotný - Jednatel

Romana Štěpánová - Jednatel

Robin Drahoňovský - Jednatel

Další firmy v oboru

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

COPLAN Projekt s.r.o.

Zaměřujeme se na projekční a inženýrskou činnost ve výstavbě. Realizujeme projektování sportovních budov, dopravních staveb, průmyslových staveb, dopravní infrastruktury, administrativních budov, polyfunkčních staveb apod. Poskytujeme komplexní služby technického dozoru investora. Pro lepší zobrazení a optimalizaci navrženého objektu projektujeme v systému BIM.

BLUE PANTHER s.r.o.

Nabízíme široký sortiment měřicích a kalibračních přístrojů. Poskytujeme záruční a pozáruční servis, zajišťujeme odborná školení a tréninky k využití měřicích přístrojů.