• Detail firmy

IN-GASTRO, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby pro gastronomii. Zajišťujeme poradenství, plánování provozu a realizaci kuchyní. Prodáváme konvektomaty, multifunkční pánve, myčky...

Adresa

Erbenova 566/3
390 02 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26098938
DIČ:  CZ26098938
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poradenská činnost

- v oblasti plánování, servisu a zavádění gastronomických technologií.

Kontaktní údaje

Telefon: voborsky@in- gas tro .cz
Telefon: +420 381 251 012
Fax: +420 381 251 012
WWW: www.in-gastro.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Voborský - Jednatel

Mobil: +420 602 112 835

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Trnka projekt s.r.o.

Nabízíme kompletní zpracování dotace Nová zelená úsporám a Kotlíkových dotací. Dále pro Vás rádi zpracujeme Průkaz energetické náročnosti budov, energetický audit nebo energetický posudek. V neposlední řadě se zabýváme projekcí - zpracujeme pro Vás projekty vzduchotechniky, vytápění, kanalizace. Působíme v Jihočeském, Plzeňském a Středočeském kraji, na Vysočině a v Praze.

Ing. Zdeněk Šedivý - Gastro 12

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej vybavení pro gastro provozy, školy, nemocnice a podobná zařízení. Dodáváme nerezové náčiní a doplňky, podnosy, příbory, sklo, keramiku, porcelán, jednorázové nádobí, krájecí desky, čistící a dezinfekční prostředky a mnoho dalšího. Pro kompletní sortiment navštivte náš e-shop.

JAHLA - poradenství, s.r.o.

Zajistíme lektorské, poradenské a konzultační činnosti systémů řízení. Připravíme k certifikaci nebo akreditaci. Zajistíme komplexní služby BOZP a PO.