• Detail firmy

in Floor Podlahy s.r.o.

Základní popis

Prodej podlahy, parkety, dřevěné podlahy, podlahy plovoucí, kožené, sportovní, vinylové podlahy, schody, terasy, koberce, PVC, linoleum, korek. Nabízíme broušení parket, renovace schodů, čištění podlah. Prodej brusiva, laků, lepidel, stěrek, atd.

Adresa

V Chaloupkách 662/13
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28224019

Výrobky, činnosti

Poskytujeme a nabízíme

Prodej podlahy, parkety, dřevěné podlahy, podlahy plovoucí, kožené, sportovní, vinylové podlahy, schody, terasy, koberce, PVC, linoleum, korek.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 326 651
E-mail: info@infloor.cz
WWW: www.infloor-podlahy.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Valenta - Jednatel

Mobil: +420 777 733 771
Další firmy v oboru

Plancher s.r.o.

Specializací společnosti je pokládka podlahových krytin (vinyl, dřevo, lamino, PVC) a zakázková výroba nábytku. Posuvné dveře, interierové a vstupní dveře, půjčovna brusek.

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.