• Detail firmy

IMUREGEN s.r.o.

Základní popis

Tkáňové preparáty IMUREGEN proti rakovině, chřipce, únavě, bolesti hlavy, Zvyšuje výkon srdce, svalů, mozku, vitalitu, metabolismus, urychluje hojení ran, rekonvalescenci a regeneraci, vhodný i pro těhotné a novorozence, vrcholové sportovce, seniory

Adresa

Na Brzdách 72
547 01 Malé Poříčí

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25941356
DIČ:  CZ25941356
Rok založení:  1998
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Export

Výrobky, činnosti

IMUREGEN kapky, kapsle

lék na rakovinu, chřipku, únavu, bolest hlavy, lepší výkon, vitalitu, sex, metabolismus, urychluje hojení, regeneraci,i pro děti a těhotné, sportovce

Kontaktní údaje

E-mail: info@imuregen.cz
WWW: www.imuregen.cz

Kontaktní osoba

Mgr Vladimir Prinke, MBA

Telefon: +420 491 428 309
Mobil: +420 724 639 456
E-mail: info@imuregen.cz
E-mail: vladimir@prinke.cz
Další firmy v oboru

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.

EUROSTAR HÜBNER s.r.o.

Jsme výhradním zástupcem firmy Florett, distributora zdravotní a pracovní obuvi. Specializujeme se na komfortní obuv, určenou pro problematické nohy. V tomto oboru nemáme na tuzemském trhu konkurenta, který by se nám vyrovnal, co do rozsahu. Nabízíme kvalitní a pohodlnou obuv, která mnohým lidem pomáhá zlepšit kvalitu života - ať už jde o obuv letní či zimní, splňuje funkční i estetické požadavky.

PŘÍRODNÍ MEDICÍNA

Jsme výhradní dovozci do ČR lékařských zdravotních přístrojů SALIN – Domácí solná jeskyně, nepostradatelných pro léčbu: dýchacích cest, alergií, astma, bronchitidy, zánětů dutin, hrtanu aj. Povzbuzují imunitní systém. Dále světoznámé značky HOFIGAL, která je na trhu již od r. 1990 - doplňky stravy s netradičním spojením bylin, bio čaje, bylinné čaje, gemoderiváty, tinktury, esenciální oleje atd.