• Detail firmy

IMTC PLUS s.r.o.

Základní popis

Společnost se zaobírá službami v poradenství v oboru podnikání a řízení.

Adresa

Drásov 22
664 24 Drásov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25598694
DIČ:  CZ25598694
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- grafické práce a kresličské práce, skladování zboží a manipulace s nákladem, činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců, balící činnosti.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 062 692
E-mail: jana.martinkova@intertechplus.cz

Kontaktní osoba

Jana Martinková

Jiří Czepa - Jednatel

Další firmy v oboru

Mgr. Dominika Motyková

Realizuji akreditované dopravně - psychologické vyšetření všech profesionálních řidičů prostřednictvím metodiky schválené Asociací dopravních psychologů ČR s ohledem na platnou legislativu. Nabízím profesionální přístup v příjemném prostředí v centru Brna.

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ŠIK FINANCE s.r.o.

Zajišťujeme externí účetní servis, a to především malým a středně velkým firmám v Brně. Díky externí spolupráci ušetříte nejenom čas, ale i finance, např. náklady na mzdy, výpočetní techniku, software, spotřební materiál nebo různá školení. Neváhejte nás kontaktovat. Postaráme se i o Vaše účetnictví. Garantujeme Vám 100% spokojenost! Reference spokojených klientů naleznete na našich www stránkách.