• Detail firmy

Imprimé, s.r.o.

Základní popis

Tiskneme na UV inkoustové tiskárně FUJIFILM Acuity. Tato technologie nám umožňuje potisk téměř všech materiálů (i plastů, plechů, textilu, dřeva, korku, skla) do rozměru desky 2,5x3m nebo role 2,2m. Zpracováváme zakázky už od 1 kusu.

Adresa

Radlická 1175/ 65
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48582930

Výrobky, činnosti

Tiskneme na UV inkoustové tiskárně FUJIFILM Acuity

Potisk téměř všech materiálů (i plastů, plechů, textilu, dřeva, korku, skla) do rozměru desky 2,5x3m nebo role 2,2m.Zpracováváme zakázky už od 1 kusu.

Kontaktní osoba

Marek ing. Friedmann - Jednatel

Mobil: 602 777 338
E-mail: obchod@imprime.cz
WWW: www.imprime.cz
Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.