• Detail firmy

IMPRESS PACOV s.r.o.

Základní popis

Nabídka truhlářských a podlahářských prací

Adresa

48
395 01 Jetřichovec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28069749
Rok založení:  2007

Výrobky, činnosti

truhlářské a podlahářské práce na zakázku

Kontaktní údaje

Mobil: 775 964 078
E-mail: impresspacov@seznam.cz
WWW: www.impresspacov.ic.cz

Kontaktní osoba

Oldřich Lhoták - Jednatel

Další firmy v oboru

PYXES s.r.o.

Kuchyňské linky, bytový a kancelářský nábytek, dveře a schodiště na míru - od grafického zpracování, zaměření a poradenství, přes realizaci a zajištění připojení spotřebičů, až po záruční i pozáruční servis. Návrhy na PC zpracujeme zdarma a poradíme s výběrem i s umístěním nábytku. Spotřebiče a materiál odebíráme od známých obchodních partnerů, jejichž seznam naleznete na stránkách firmy.

Truhlářství Hejda

Naše truhlářství má dlouholetou tradici. Zaměřujeme se na výrobu klasického i atypického nábytku na zakázku. Výrobní program firmy zahrnuje okna, dveře, kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské a studentské pokoje, předsíně, ale i jiný sortiment. Vyrábíme z masivu a dýhy, nabízíme rovněž nábytek v kombinaci dřevo + kov.

KROVYS s.r.o.

Provádíme tesařské, pokrývačské, klempířské, truhlářské práce. Zaměřujeme se na zhotovení krovů, montáž střešních oken včetně doplňků, instalaci hromosvodů a další. Zabýváme se výrobou altánů, pergol, posezení, dřevených plotů a dalších dřevěných konstrukcí. Nabízíme také autodopravu automobilem s hydraulickou rukou.