• Detail firmy

IMPORTO Drive s.r.o.

Základní popis

IMPORTO.cz nabízí klientům výhradně nové vozy ze zemí EU. Automobily nakupujeme pouze od autorizovaných prodejců jednotlivých značek v EU a jsou vyrobeny ve stejné továrně jako vozy určené pro český trh.

Adresa

náměstí 14. října 1307/2
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28905601
DIČ:  CZ28905601

Výrobky, činnosti

Automobily

Kontaktní údaje

E-mail: prodej@importo.cz
WWW: www.importo.cz

Kontaktní osoba

Bouc Milan

Mobil: +420 722 770 366
E-mail: prodej@importo.cz

Zařazení v katalogu

Pobočky

CB Drive s.r.o.
Puškinova 663
339 01 Klatovy IV

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Martin Vencovský

Provozujeme půjčovnu aut v Praze. Naše autopůjčovna je nejlevnější v České republice. Pronajímáme auta všech kategorií, zejména zn. Škoda (Fabia, Octavia, Superb), ale i jiných. Všechna auta jsou pojištěna, v perfektním technickém stavu a čistá. Nabízíme dlouhodobé pronájmy vozidel za nejlepší ceny, u pronájmů více než 7 dní poskytujeme výrazné slevy. Ceník naleznete na webových stránkách firmy.

AUTODRUŽSTVO PRAHA

Specializujeme se na prodej nových vozů značky Škoda, originálních dílů a dalšího příslušenství. Zaměřujeme se na komplexní záruční i pozáruční servis vozů Škoda, pneuservis, uskladnění pneumatik a další. Měříme emise a v našem areálu se nachází STK. V nabídce našich služeb máme diagnostiku, 3D měření geometrie, montáž zabezpečení vozu Construct a další.

AUTO GOLDCAR a.s.

Společnost AUTO GOLDCAR a.s., autorizovaný prodejce a servis vozů značky Škoda a servis automobilů všech značek, by ráda touto formou prezentovala své služby! V našem moderně vybaveném pracovišti naleznete prodej nových i ojetých vozů, kompletní servis vozů všech značek, prodejnu náhradních dílů a autopříslušenství, pneuservis, karosárnu a lakovnu, myčku a půjčovnu automobilů. www.autogoldcar.cz