• Detail firmy

IMPERA styl, a.s.

Základní popis

Společnost se zabývá výstavbou nových bytů a rodinných domů, ale i prodejem. Dále i nabízí poradenství s výběrem bytu či domu. Dále se zabývá činností účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.

Adresa

Hlinky 45/114
603 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25342649
DIČ:  CZ25342649
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- výstavba nových bytových i rodinných domů. Prodej vystavěných domů. Poradenství v oblastí nemovitostí i hypoték a dalších finančních služeb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 543 421 451
Telefon: +420 543 421 458
Telefon: +420 543 421 459
WWW: www.imperastyl.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Beneš - Předseda představenstva

Renáta Šebestová - Člen představenstva

Ing. Magda Kolaříková - Člen představenstva

Další firmy v oboru

INCA CZ , s.r.o.

Jsme účetní, daňová a poradenská firma působící na trhu od roku 1990. Mezi naše klienty se řadí různorodé ekonomické subjekty, co do velikosti, potřeb i předmětu podnikání. Patří mezi ně i velké nadnárodní koncerny, často kotované na světových burzách. To vyžaduje naprostou profesionalitu a spolehlivost, kterou můžeme nabídnout i Vám. Běžně komunikujeme v anglickém či německém jazyce.

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.