• Detail firmy

Imper CZ s.r.o.

Základní popis

Imper CZ poskytuje online databázové řešení Merk.cz. Disponujeme kontaktními informacemi na všechny ekonomické subjekty v české republice. U každé společnosti registrujeme několik desítek informací. Vše online. Týdenní zkušební doba zdarma.

Adresa

Švábova 772/18
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28547888
DIČ:  CZ28547888

Výrobky, činnosti

Databáze firem.

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.leinveber@merk.cz
WWW: merk.cz/databaze-firem

Kontaktní osoba

Leinveber Jiří

Mobil: +420 774 171 316
E-mail: jiri.leinveber@merk.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Letenkysnadno.cz

Internetový portál a rezervační systém www.letenkysnadno.cz pro rezervaci a prodej letenek.

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.