• Detail firmy

IMOS group s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na práce inženýrského a pozemního stavitelství. Významně se profilujeme v oblasti výstavby inženýrských sítí, kanalizací, čistíren odpadních vod, vodovodů, vodojemů, skládek odpadů a ostatních staveb vodohospodářského charakteru.

Adresa

Tečovice 353
763 02 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27756971
DIČ:  CZ27756971

Výrobky, činnosti

Inženýrského a pozemního stavitelství

Kontaktní údaje

E-mail: nemec@imos.cz
WWW: www.imos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Leoš Němec

Telefon: +420 577 197 184
E-mail: nemec@imos.cz

Lubomír Reichsfeld - Jednatel

Další firmy v oboru

G SERVIS CHRUDIM, spol. s r.o.

Specializujeme se na montáž, servis a údržbu vulkanizačních lisů a strojních zařízení. Zajišťujeme generální opravy, software pro řízení vulkanizačních lisů a rovněž stěhování strojů. Na vývoji nových vulkanizačních lisů spolupracujeme s tradičními českými výrobci. Naše společnost působí na trhu již od roku 1996, v současné době máme cca 50 zaměstnanců. Spokojený zákazník je naší prioritou.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.