• Detail firmy

IMM STAVBY, s.r.o.

Základní popis

Dodávky stavebních prací v oblasti pozemního stavitelství formou generálního dodavatele. Provádíme novostavby rodinných domů, rekonstrukce a přestavby

Adresa

Vyšehradská 1349/2
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24752061

Výrobky, činnosti

Dodávky stavebních prací v oblasti stavitelství

Dodávky stavebních prací v oblasti pozemního stavitelství formou generálního dodavatele. Provádíme novostavby rodinných domů, rekonstrukce a přestavby stávajících objektů. Zajišťujeme opravy vad panelové výstavby.

Kontaktní údaje

E-mail: info@imm-stavby.cz
WWW: www.imm-stavby.cz

Kontaktní osoba

PAVEL MÁŠA - Jednatel

Mobil: +420 605 261 321
E-mail: pavel.masa@imm-stavby.cz
Další firmy v oboru

Eko-Air.CZ s. r. o.

Zabezpečujeme dodávky a montáž rekuperace, vzduchotechniky a klimatizací. Realizujeme stavbu pasivních domů a jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.