• Detail firmy

IMH Group, s.r.o.

Základní popis

Dodáváme - manipulační technika, vysokozdvižné vozíky, regálové systémy, skladová a zdvihací technika, použité vysokozdvižné vozíky.

Adresa

Křivenická 863/50
181 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28595891

Výrobky, činnosti

Dodáváme - manipulační technika

Dodáváme - manipulační technika, vysokozdvižné vozíky, regály, regálové systémy, paletové vozíky, skladová a zdvihací technika, manipulační vozíky,

Kontaktní údaje

E-mail: info@imhgroup.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lukáš Gazda - Jednatel

Telefon: +420 266 314 554
Mobil: +420 720 219 410
E-mail: info@imhgroup.cz
WWW: www.imhgroup.cz
Další firmy v oboru

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

Stabilplastik spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej přepravních palet, výrobků z recyklovaného plastu a mobilních silničních svodidel. Palety lze i pronajmout. Provádíme bezplatnou likvidaci plastových odpadů. Sídlíme v Měšicích u Prahy.

ASH, s.r.o.

Zabýváme se prodejem zdvihacího přepravního zařízení. Dodáváme elektrické rudly, mechanické stavebnicové rudly, mechanické zdvihací rudly a schodolezy. Nabízíme 15 typů schodolezů, které zdarma předvedeme. Jelikož jsme přímým servisním dovozcem schodolezů LG a Liftkar, prodáváme je za velmi výhodné ceny. Pro kompletní sortiment a další technické parametry navštivte naše webové stránky.