• Detail firmy

IMEX JIHLAVA s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stěhování.Provádíme opravy, renovace čalouněného nábytku a výrobu čalouněného nábytku na zakázku. Nabízíme stěhování.

Adresa

U Rybníka 10
586 01 Jihlava

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25533061

Výrobky, činnosti

Stěhování

Kontaktní údaje

Mobil: +420 790 207 153
Mobil: +420 605 946 511
E-mail: stehovanijihlava@seznam.cz
E-mail: imexjihlava@seznam.z
WWW: www.nakladnitaxijihlava.cz

Kontaktní osoba

VLASTIMIL LUDVÍK - Jednatel

PETR LUDVÍK

Další firmy v oboru

LIPEAN s.r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti spedice. Zajišťujeme mezinárodní silniční dopravu od 1 palety do 25 tun (33 palet) a vnitrostátní silniční dopravu od 2 kg. Specializujeme se na export a import zboží do Beneluxu, Francie, Německa a Švýcarska. Zboží na paletových autech přepravujeme po celé EU. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

Ing. Milan Šmíd - autodoprava

Nabízíme komplexní služby autodopravy. Zajišťujeme přepravu osob mikrobusy Mercedes Vito až pro 15 osob a provozujeme odtahovou službu. Zabýváme se také provozováním pneuservisu a autoservisu. Provádíme kontrolu bezpečnosti, výměnu olejů a filtrů, výměnu tlumičů, výměnu výfuků, kontrolu a výměnu brzdových destiček, výměnu brzdové kapaliny, přípravu na STK, dezinfekci klimatizace a mnoho dalšího.