• Detail firmy

IMC ENGINEERING s.r.o.

Základní popis

Vývoj a konstrukce obráběcích strojů: CNC soustružnické stroje, CNC frézovací centra, CNC vícevřetenové automaty,CNC dřevoobráběcí centra

Adresa

Pekárenská 400
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26887576
Rok založení:  2003
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vývoj a konstrukce obráběcích strojů:

CNC soustružnické stroje, CNC frézovací centra, CNC vícevřetenové automaty,CNC dřevoobráběcí centra

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 221 940
E-mail: martin.cablik@imceng.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Cablík - Jednatel

Mobil: +420 737 259 782
Další firmy v oboru

ROSTRA s.r.o.

Konstrukce a výroba nástrojů pro lisování plechových dílů, konstrukce a výroba přípravků, nářadí, jednoúčelových strojů a jejich částí, konstrukce a výroba vstřikovacích forem na plasty, hliník a jeho slitiny.

BOSTEC s.r.o.

Zabýváme se opravami vícevřetenových automatů. Rovněž pak prodejem a servisem těchto strojů, náhradních dílů a příslušenství. Vyrábíme náhradní díly a příslušenství pro vybrané druhy těchto strojů. Nepodceňujte seřízení strojů. Právě u vícevřetenových automatů, (ale nejenom u nich) je důležité dobré seřízení. Společnost BOSTEC proto nabízí možnost seřízení strojů na požadovanou technologii.

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.