• Detail firmy

IMC ENGINEERING s.r.o.

Základní popis

Vývoj a konstrukce obráběcích strojů: CNC soustružnické stroje, CNC frézovací centra, CNC vícevřetenové automaty,CNC dřevoobráběcí centra

Adresa

Pekárenská 400
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26887576
Rok založení:  2003
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Vývoj a konstrukce obráběcích strojů:

CNC soustružnické stroje, CNC frézovací centra, CNC vícevřetenové automaty,CNC dřevoobráběcí centra

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 221 940
E-mail: martin.cablik@imceng.cz

Kontaktní osoba

Ing. Martin Cablík - Jednatel

Mobil: +420 737 259 782
Další firmy v oboru

BOSTEC s.r.o.

Zabýváme se opravami vícevřetenových automatů. Rovněž pak prodejem a servisem těchto strojů, náhradních dílů a příslušenství. Vyrábíme náhradní díly a příslušenství pro vybrané druhy těchto strojů. Nepodceňujte seřízení strojů. Právě u vícevřetenových automatů, (ale nejenom u nich) je důležité dobré seřízení. Společnost BOSTEC proto nabízí možnost seřízení strojů na požadovanou technologii.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.

A.F.servis,s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti servisu technologie Bajler Zembrod a měření objemů dřevní hmoty. Prodáváme hydraulické nakládací jeřáby, stacionární nakládací jeřáby a další. Vyrábíme široké spektrum součástí přičemž využíváme CNC i konvenční technologie jako je soustružení nebo frézování. Důraz pak klademe na kvalitu našich výrobků i poskytování služeb.