• Detail firmy

iMakers, s.r.o.

Základní popis

Tvorba webových stránek, vývoj mobilních aplikací (iOS - iPhone, iPad, iPod; Android, Windows Phone, BlackBerry), IT služby a konzultace, webhostingové služby.

Adresa

Absolonova 725/81
624 00 Brno - Komín

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29228875
DIČ:  CZ29228875

Výrobky, činnosti

Tvorba webových stránek.

Kontaktní údaje

E-mail: info@imakers.cz
WWW: www.imakers.cz/

Kontaktní osoba

Bc. Hartmann Richard - Jednatel

Mobil: +420 724 789 358
E-mail: info@imakers.cz
Další firmy v oboru

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu DATASCAN INTERNATIONAL. Do našeho nabídkového portfolia patří systémy pro čtení a tisk čárového kódu, spotřební materiál, softwarová řešení a servis. Prodej tiskáren etiket a čárového kódu, samolepících etiket, stacionárních snímačů čárového kódu, aplikátorů etiket, pultových prezentačních snímačů, ručních čteček či mobilních terminálů.

Soft - Econ, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou ekonomického informačního systému pro firemní prostředí. Nabízíme instalace ekonomického software na zakázku. Zpracováváme externí účetní agendu, externí daňovou agendu, vedení personální agendy a kompletní poradenství v této oblasti.