• Detail firmy

IMAHA spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem regulačních ventilů firmy Flowserve. Dodáváme kulové kohouty, pneumatické pohony, pozicionéry, koncové spínače atd.

Adresa

Staroměstská 1/1504
370 04 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49549171
DIČ:  CZ49549171
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  10000000

Výrobky, činnosti

Regulační ventily

Kontaktní údaje

Telefon: +420 385 722 242
E-mail: martin.hajicek@imaha.cz
WWW: www.imaha.cz

Kontaktní osoba

Martin Hajíček - Jednatel

Další firmy v oboru

KovoS Czech, s.r.o.

Výroba, prodej, servis plastových a nerezových rehabilitačních van, hyperbarických komor a recyklačních zařízení na vodu. Dodáváme zdravotnickou techniku do lázeňských, wellness a rehabilitačních provozů.

STANOK s.r.o.

Naše firma se zabývá trhem v Kazachstánu, kde byla v roce 2011 otevřena kancelář. Naším úkolem je plnit požadavky našich zákazníků. Spolupracujeme jak s rusky, tak s česky mluvícími zákazníky. Nabízíme kompletní řešení pro výběr, dodávku, připojení a výrobu pomocí nových strojů a zařízení. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis, či nabídka oprav a modernizací.

MAHLE Filter Systems s.r.o.

Dodáváme filtry na kapaliny, filtry pro strojírenství a fluid management, separátory, vzduchové filtry, filtry pro hydraulické a mazací okruhy a automatické filtry se zpětným proplachem. Díky našim produktům můžete filtrovat kapalné produkty, provozní kapaliny a vody v průmyslových procesech.