• Detail firmy

Image Production, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby od produktové fotografie přes kreativní návrhy tiskových materiálů až po tiskovou produkci.

Adresa

Rooseveltova 892/49
160 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29023149

Výrobky, činnosti

služby od produktové fotografie

Poskytujeme komplexní služby od produktové fotografie přes kreativní návrhy tiskových materiálů až po tiskovou produkci.

Kontaktní osoba

Tomáš Dittrich - Jednatel

Mobil: +420 603 736 557
E-mail: info@imageproduction.cz

Ing. Vendula Purmanová - Jednatel

Mobil: +420 605 720 712
Další firmy v oboru

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.