• Detail firmy

Image Conference & Consulting s.r.o.

Základní popis

Firma zaměřená na projekty v oblasti mezinárodní vztahů na úrovni obchodní, investorské, komunikační, mediální, vzdělávací a kulturní.

Adresa

Václavské náměstí 2074/37
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49286102
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekvalifikace, školení, kurzy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 321 646
Mobil: +420 777 720 887
Fax: +420 565 321 831
E-mail: info@buildingbridges.cz
WWW: www.buildingbridges.cz

Kontaktní osoba

Vratislav Rybka - Jednatel

Mgr. Eva Rybková, Ph.D. MBA - Ředitel

E-mail: eva@buildingbridges.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.

Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnujeme se hlavně publikační i vydavatelské činnosti a poskytujeme kvalitní manažerské vzdělávání. Zajišťujeme postgraduální studijní program MBA, studijní program BBA, studijní program MPA, studijní program DBA, studijní program LL.M., postgraduální studijní program MSc., tématické semináře pro veřejnost i profesní programy.

ANTIZ spol. s r.o.

Hlavní obchodní činností společnosti je dovoz a distribuce profesionální kosmetické značky BIODROGA BIOSCIENCE INSTITUT. Společnost je jejím výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Provozuje vlastní luxusní salon v centru Prahy. Ve svém školícím centru realizuje odborné kosmetické semináře a školení. Další činností je pořádání rekvalifikačních kurzů. Provozuje vlastní e-shop.