• Detail firmy

IM - stav Praha, s.r.o.

Základní popis

Nabídka stavební činnosti, oprav, rekonstrukcí, dodávek a montáží technických zařízení budov včetně novostaveb.

Adresa

Zenklova 22/56
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26465728

Výrobky, činnosti

stavební činnost, která zejména zahrnuje realizaci

Hlavní objem celkového obratu společnosti tvoří stavební činnost, která zejména zahrnuje realizaci staveb v oblasti bytové, občanské a průmyslové.

Kontaktní údaje

Telefon: 284 000 090
Telefon: 284 000 050
WWW: www.im-stav.cz

Kontaktní osoba

Petr Michovský - Jednatel

Další firmy v oboru

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.