• Detail firmy

IM - stav Praha, s.r.o.

Základní popis

Nabídka stavební činnosti, oprav, rekonstrukcí, dodávek a montáží technických zařízení budov včetně novostaveb.

Adresa

Zenklova 22/56
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26465728

Výrobky, činnosti

stavební činnost, která zejména zahrnuje realizaci

Hlavní objem celkového obratu společnosti tvoří stavební činnost, která zejména zahrnuje realizaci staveb v oblasti bytové, občanské a průmyslové.

Kontaktní údaje

Telefon: 284 000 090
Telefon: 284 000 050
WWW: www.im-stav.cz

Kontaktní osoba

Petr Michovský - Jednatel

Další firmy v oboru

TOKRA, s.r.o.

Prodáváme, montujeme a demontujeme plastová i hliníková okna či dveře. Nabízíme garážová a průmyslová vrata, rolety i stínící techniku. Dále realizuje zednické práce menšího rozsahu.

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.