• Detail firmy

Ilona Riegelová

Základní popis

Provozujeme zahradnictví. Prodáváme řezané květiny, trvalky, brambory, česnek a cibuli. Zajišťujeme dušičkové i vánoční vazby.

Adresa

Šlapanice 57
273 72 Šlapanice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45846332

Výrobky, činnosti

Zahradnictví

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 591 745
Telefon: +420 728 870 678
WWW: www.zahradnictviriegelova.cz

Kontaktní osoba

Ilona Riegelová - Majitel

Mobil: +420 721 448 416

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Šafránek

Zajišťujeme návrhy a realizace zahrad, aranžování interiérů pro slavnostní a všední příležitosti. Provádíme montáže automatických závlahových systémů, dodávky pergol a zahradních altánů.

Ing. Marek Štochl, Ph.D

Specializujeme se na zahradnické služby. Zabýváme se údržbou zeleně, výsadbou stromů, keřů a další. Pečujeme o trávník a v nabídce našich služeb máme i hnojení nebo likvidaci škůdců. Máme zkušenosti se zakládáním záhonů, trávníků a rekonstrukcí zahrad. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti údržby veřejné zeleně.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.