• Detail firmy

Ilona Psotová

Základní popis

Francouzština Překlady všeobecné, odborné, obchodní korespondence a další dle dohody Tlumočení obchodní v České republice i v zahraničí Lektor

Adresa

Na Výsluní 619
250 90 Jirny

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70138958
  • Služby

Výrobky, činnosti

Preklady, tlumočení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 589 357
E-mail: ilona.psotova@volny.cz
WWW: www.psotova.euweb.cz

Kontaktní osoba

Ilona Psotová - Majitel

Telefon: +420 733 589 357
Další firmy v oboru

Hana Rybová

Naše jazyková agentura se zaměřuje na výuku francouzského jazyka všech úrovní. Organizujeme kurzy obecné francouzštiny pro veřejnost a firmy. Zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

Jana Zamorová

Specializuji se na překlady, tlumočení a vyučování španělštiny. Zajišťuji překlady textů a dokumentů napříč všemi obory lidské činnosti. Doplňkově překládám i z a do portugalštiny. V rámci výuky španělštiny nabízím individuální hodiny pro začátečníky i pokročilé, doučuji středoškolské a vysokoškolské studenty. Učím rovněž češtinu španělsky a portugalsky hovořící cizince a studeny ZŠ a SŠ.