• Detail firmy

Ilona Prudlová-UNIVERSAL SHOP

Základní popis

Velkoobchodní prodej pokladních systémů, elektroinstalačního materiálu, měřicí a regulační techniky či světelných zdrojů.

Adresa

Dětmarovice 31
735 71 Dětmarovice

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45205264
DIČ:  CZ5960021738

Výrobky, činnosti

Spotřební elektronika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 530 606
Mobil: +420 596 550 119
Mobil: +420 777 181 090
E-mail: sales@unishop.cz
WWW: www.unishop.cz/ishop

Kontaktní osoba

Ilona Prudlová

Další firmy v oboru

eD´ system Czech, a.s.

Zabýváme se distribucí výpočetní, digitální, mobilní techniky. Nabízíme hardware a software od různých firem a výrobců. Veškerý nabízený sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.

Finiš Ostrava - Klimatizace, s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej a montáž klimatizačních a rekuperačních jednotek, systémů pro vytápění a ohřev užitkové vody, chladících a mrazících zařízení. Zakázky realizujeme na klíč, od poradenství, přes dodávky a montáž, až po zajištění servisu. Věnujeme se rovněž výrobě saun. Vyrobíme a namontujeme Vám domácí saunu přesně na míru Vašim požadavkům a přáním.