• Detail firmy

ILLNEROVÁ ZDEŇKA Ing.

Základní popis

Poskytuji poradenství a návrhy i vytvoření webových stránek, webových prezentací a eshopů. Dále rozvoj či úpravu stávajícího webu, administraci.

Adresa

V Malém háji 356
250 70 Odolena Voda

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88146766

Výrobky, činnosti

Webdesign a tvorba webových stránek

Kontaktní údaje

E-mail: zdenka.illnerova@gmail.com
WWW: www.zi-web.com

Kontaktní osoba

Ing. ZDEŇKA ILLNEROVÁ - Majitel

Mobil: +420 777 552 224
Další firmy v oboru

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.