• Detail firmy

Illia Fokshek

Základní popis

Stavební práce všeho druhu: novostavby, rekonstrukce, koupelny, byty, domy, střechy, schody, dlažby, ploty, a další související práce.

Adresa

Prosecká 15/52
190 00 Praha 9 - Prosek

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87522187
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce bytů,koupelen, podlahy,stěny,obklady

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů, i částečné (jádra, koupelny). Počínaje bouráním starých stěn a konče malováním, obložením kachliček.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 355 190
E-mail: fokshek@email.cz
WWW: stavebnipracevsehodruhu.kvalitne.cz

Kontaktní osoba

Illia Fokshek - Majitel

Další firmy v oboru

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.