• Detail firmy

IKO stavby s.r.o.

Základní popis

Penzion Havelka leží v Železné Rudě, v okolí penzionu jsou v zimě dostupné jak lyžařské areály, tak běžecké tratě. V létě je možno vyrazit na kole či pěšky do blízkého okolí. Ubytování je v 15 čtyřlůžkových apartmánech. Stavební činnost.

Adresa

Koterovská 574/177
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29120543
DIČ:  CZ29120543
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 483 111
Mobil: +420 737 239 723
E-mail: iko@ikoplzen.cz
E-mail: jiri.mares@ikoplzen.cz
E-mail: penzion@ikoplzen.cz
WWW: www.penzionhavelka.cz
WWW: www.ikoplzen.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Nováček

Mobil: +420 602 183 651
E-mail: penzion@ikoplzen.cz

Jiří Mareš

Mobil: +420 737 239 723
E-mail: jiri.mares@ikoplzen.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STŘECHY ŠOT, s.r.o.

Zajišťujeme realizace a opravy střech, pokrývačské, tesařské a další práce. Specializujeme se na solární panely a fotovoltaiku, vázané krovy, montáž střešních oken. Pronajímáme střešní výtah, klempířské dílny nebo fasádní lešení. Máme dlouholeté zkušenosti a klademe důraz na kvalitu provedené práce a správné použití střešních doplňků.

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.