• Detail firmy

IKARIA, spol. s r. o.

Základní popis

Společnost nabízí jízdy na koních v kryté či venkovní travnaté jízdárně.

Adresa

Jaroslavice 283
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  42341019
DIČ:  CZ42341019
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- provozuje týdenní tábor u koní v dětském rekreačním středisku s krytou i venkovní travnatou jízdárnou pro děti od 6 let. V areálu je k dispozici venkovní bazén, ohniště s posezením, jídelna a společenská místnost. Nabízí ubytování v pokojích.

Kontaktní údaje

E-mail: ikaria@volny.cz
WWW: www.ikaria-zlin.estranky.cz/

Kontaktní osoba

Jiří Dobeš - Jednatel

Daniel Hájek - Jednatel

Mobil: +420 777 758 160
Další firmy v oboru

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

SPORT BALKÁN s.r.o.

Sport Balkán - velké prostory bowlingu jsou ideální pro firemní večírky, akce, studentské či narozeninové párty. Kulečník, squash, stolní fotbal, bowling.

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.