• Detail firmy

IJK Pardubice

Základní popis

Nabízíme počítačové kurzy - základy, Office, programování, rekvalifikace, akreditace MŠMT, základy pravidelně zdarma, vývoj SW, HW, poradenství.

Adresa

Sladkovského 486
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46519947

Výrobky, činnosti

Nabízíme počítačové kurzy

Nabízíme počítačové kurzy - základy, Office, programování, rekvalifikace, akreditace MŠMT, základy pravidelně zdarma, vývoj SW, HW, poradenství.

Kontaktní osoba

Josef Ing.Kratochvíl - Jednatel

Mobil: +420 608 830 270
E-mail: ijk@email.cz
WWW: www.ijkpardubice.sweb.cz/
Další firmy v oboru

EXPERIA GROUP s.r.o.

Zabýváme se profesionálními službami v oblasti IT/ICT. Portfolio našich služeb zahrnuje externí správu IT (outsourcing), cloudové služby, až po školení zaměstnanců. Poskytneme vám outsourcing přesně na míru – starosti s infrastrukturou sítě, problémy s IT i další rozvoj sítě můžete nechat na nás a vy se můžete věnovat klíčovým činnostem ve svém podnikání.

EKPS s.r.o. CHRUDIM

Dodáváme zdvihací techniku a řídící systémy skladového hospodářství. Opravujeme a modernizujeme regálové zakladače. Zajišťujeme komplexní služby - počáteční návrh, projekt, konstrukční řešení, výrobu, montáže, oživení, revize, záruční servis i pozáruční servis.

Jana Nováková

Ubytovací služby s kapacitou do 13 osob v penzionu Harmonie, který se nachází v centru městečka Luže, nedaleko Chrudimi. Nabídka ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, s plně vybavenou kuchyní a sociálním zařízením na chodbě. K penzionu patří i bar, posilovna, venkovní bazén o rozměrech 8x4m. K dispozici je také gril, zahradní krb a stůl na stolní tenis. Blízko penzionu je Voletický rybník.