• Detail firmy

Ihro Transport & Logistik s.r.o.

Základní popis

Vnitrostátní a mezinárodní velkoobjemová doprava. Výška nákladu až 3,2 m bez nutnosti povolení pro nadrozměr. Klasická doprava, termínovaná doprava, doprava nebezpečných a nadrozměrných nákladů, logistické služby, skladování.

Adresa

Plzeňská 131
353 01 Mariánské Lázně

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26352931
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vnitrostátní a mezinárodní velkoobjemová doprava

Vnitrostátní a mezinárodní velkoobjemová doprava. Výška nákladu až 3,2 m bez nutnosti povolení pro nadrozměr. Klasická doprava, termínovaná doprava.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 354 602 356
E-mail: info@ihro.cz
WWW: www.ihro.cz

Kontaktní osoba

Martina Prejzová - Jednatel

Další firmy v oboru

JP Spedition & Transport s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování dopravních služeb v rámci vnitrostátní i mezinárodní přepravy zboží. Především se specializujeme na mezinárodní spedici do zemí F, NL, D, B,L, DK, SWE. Poskytujeme služby vnitrostátní i mezinárodní dodávkové přepravy, dokládkové služby či přepravy zboží prostřednictvím chladírenských vozů, nízkotonážních souprav, celovozových nákladů či vozů s hydraulickým čelem.

O.T.E.C. CR, s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti mezinárodní a vnitrostátní dopravy. Zajišťujeme export a import zásilek po celém světě, a to všemi druhy dopravy - silniční, leteckou i námořní. Přepravujeme široký sortiment zboží včetně nebezpečného, podléhajícího ADR i nadrozměrného. Součásti nabízených služeb je spediční činnost, zajištění skladových prostor či celní deklarace. Neváhejte nás kontaktovat!

Tomáš Frank - Frank Bus

Společnost se zabývá autodopravou. Naše dopravní společnost vznikla v roce 1991 a od této doby zajišťujeme dopravu osob osobními vozy, mikrobusy a autobusy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, filmové produkce, sportovní kluby, organizace a individuální skupiny. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete spokojeni.