• Detail firmy

Ihor Odezhnyy

Základní popis

Výroba stolů, umyvadel a různých doplňků z nerezu. Výroba menších komponentů z černého materiálu.

Adresa

Kamenný Přívoz 119
252 82 Kamenný Přívoz

Okres: Hlavní město Praha
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  70782873

Výrobky, činnosti

Výroba stolů, umyvadel a různých doplňků z nerezu

Výroba stolů, umyvadel a různých doplňků z nerezu. Výroba menších komponentů z černého materiálu.

Kontaktní osoba

Ihor Odehznyy - Majitel

Mobil: 724 775 591
E-mail: igor.odezhnyy@email.cz
Další firmy v oboru

ZÁMEČNICKÉ A KOVÁŘSKÉ PRÁCE - Josef Hildebrand

Zámečnickou výrobou a uměleckým kovářstvím se zabýváme již 30 let. Náš výrobní program zahrnuje vrata, ploty, brány, mříže, zábradlí, vitríny, regály, kovové konstrukce, kovové dobové repliky, kované postele, rekvizity, vývěsní štíty a mnoho dalšího. Vyrábíme ze železa, nerezu, mosazi a mědi. Naší druhou činností jsou opravy a servis čtyřkolek, skútrů a motorek. Čtyřkolky rovněž prodáváme.

Jiří Přibyl

Jsme specialistou na prodej hutního materiálu v Neratovicích, působícího na trhu již od roku 1993. Dodáváme široký sortiment spojovacího materiálu, plechů, oceli, trubek a dalších prvků kovovýroby určených ke kompletaci a výrobě stavebních a zámečnických konstrukcí. Objednané zboží zavážíme do 48 hodin, příp. po dohodě, pokud jej nemáme skladem.

KOVOKAPA CZ s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž samonosných bran a schodišť. Věnujeme se zámečnické práci a kovářské výrobě. Nabízíme zakázkovou i sériovou výrobu. V nabídce máme také Smartline oplocení bez údržby. Zaměřujeme se především na brány s pojezdem, branky, ploty, schody, schodiště a další. Dbáme na kvalitu poskytovaných služeb.