• Detail firmy

Igor Skotnica, daňový poradce, s.r.o.

Základní popis

Nabídka vedení účetnictví a daňové evidence. Poskytování daňového poradenství. Zpracování mzdové agendy.

Adresa

Masná 861/7
702 00 Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26853329

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kontaktní údaje

E-mail: skotnica@skotnica.cz
WWW: www.skotnica.cz

Kontaktní osoba

Igor Skotnica - Jednatel

Mobil: 777 069 456
Další firmy v oboru

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.