• Detail firmy

Igor Polanský

Základní popis

dej a montáž elektrických zabezpečovacích a požárních signalizací a ozvučovacích, docházkových, přístupových i kamerových systémů.

Adresa

Sportovní 85
696 02 Ratíškovice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44975813

Výrobky, činnosti

Prodej a montáž elektrických zabezpečovacích

Prodej a montáž elektrických zabezpečovacích a požárních signalizací a ozvučovacích, docházkových, přístupových i kamerových systémů.

Kontaktní osoba

Igor Polanský - Majitel

Mobil: +420 773 199 199
E-mail: polansky@vasservis.eu
WWW: www.vasservis.eu
Další firmy v oboru

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.