• Detail firmy

Igor Litera

Základní popis

Společnost zajišťuje kompletní zajištění IT služeb pro firmy včetně dohledu v režimu 24 hodin x 7 dní v týdnu, servis sítí a technického vybavení, výukové kurzy "Microsoft Office".

Adresa

U pošty 273/9
625 00 Brno - Starý Lískovec

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69694044
DIČ:  CZ7803163885
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- kompletní zajištění IT služeb, servis sítí a technického vybavení, výukové kurzy "Microsoft Office".

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 200 389
E-mail: info@servispclitera.cz
WWW: www.servispclitera.cz

Kontaktní osoba

Bc. Igor Litera, DiS. - Majitel

Další firmy v oboru

Tomáš Locker - Servis notebooků a PC

Kompletní IT servis. Zajišťujeme instalaci, správu a servis počítačových sítí pro malé a střední firmy. Opravujeme notebooky a počítače, sestavujeme nové počítače, profylaxe hardware/software. Provádíme upgrade starších počítačů, odvirování, opravy mechanických součástí notebooků a počítačů a mnoho dalšího. Mimo jiné zajišťujeme i dodávku kvalitních tonerů do tiskáren

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.