• Detail firmy

Igor Kóša

Základní popis

Společnost provozuje internetový obchod českého výrobce zdravotních matrací Design Koša nabízející kvalitní zdravotní matrace, anatomické polštáře, masážní a matracové podložky, lamelové rošty aj.

Adresa

Vesce 39
392 01 Vesce

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49035754
DIČ:  CZ6401236193
Rok založení:  1995
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba

- vyrábí a designuje zdravotní matrace, matrace z HR (High Resilience) pěn, matrace z Pur (Foam) pěn, matrace z ekolatexových pěn, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 521 285
Mobil: +420 702 120 220
E-mail: info@naturmatrace.cz
WWW: www.naturmatrace.cz

Kontaktní osoba

Igor Kóša - Majitel

Mobil: +420 775 640 123
Další firmy v oboru

HOSPODÁŘSKÉ POTŘEBY s. r. o.

Nabízíme široký sortiment hospodářských potřeb. Prodáváme nástroje, nářadí pro zahrádkáře a zedníky, svářecí techniku, spojovací materiál, stavební chemii, ochranné pomůcky a různé mycí a desinfekční prostředky. V naší prodejně naleznete kvalitní zboží od prověřených výrobců, snažíme se vyhovět všem přáním a potřebám našich zákazníků, proto nabídku zboží neustále rozšiřujeme.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

K.S.M.M. s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou reklamních tužek a pastelek. Vyrábíme barevně nebo černě probarvené tužky - s kamínkem Swarovski, s gumotypem, s máčením nebo s tiskem. Dále nabízíme tesařské tužky, které mají oválný tvar a speciální tuhy, samozřejmostí jsou obyčejné tužky v různě barevném provedení.