• Detail firmy

Igor Doleček - Levné tisky

Základní popis

Nabízíme komplexní služby fullservice reklamní agentury. nabízíme levné tisky od vizitky, přes samolepky, plachty, cedule, až po megaboardy a polepy dopravnich prostředků. Dále nabízíme DTP, kreativní grafiku, webdesign a seo optimalizace.

Adresa

Vrchlického 1239
763 61 Napajedla

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75854040
DIČ:  CZ8302134115

Výrobky, činnosti

Reklama, tisk a marketing

Kontaktní údaje

E-mail: igor@levnetisky.cz
WWW: www.levnetisky.cz

Kontaktní osoba

Igor Doleček

Telefon: 732 816 118
E-mail: igor@levnetisky.cz
Další firmy v oboru

ALUPRINT spol. s r.o.

Výroba a prodej etiket, štítků a samolepek z hliníku, pvc nebo papíru. Výroba hliníkových štítků a samolepek sítotiskovou metodou - tradice více než 15 let. Vyrábíme také nerezové štítky bez potisku s možností zaoblení rohů a připevňovacích otvorů.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.