• Detail firmy

Igor Chlápek

Základní popis

Montáž, prodej a opravy satelitní techniky. Montáž, prodej a opravy Tv antén a sat. rozvodů. Prodej a zapojení audio-video techniky.

Adresa

Staré Město 266
792 01 Staré Město

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63055449

Výrobky, činnosti

Montáž, prodej a opravy satelitní techniky.

Kontaktní údaje

E-mail: chlapekigor@seznam.cz

Kontaktní osoba

Igor Chlápek - Majitel

Mobil: +420 603 375 666
E-mail: chlapekigor@seznam.cz
Další firmy v oboru

eD´ system Czech, a.s.

Zabýváme se distribucí výpočetní, digitální, mobilní techniky. Nabízíme hardware a software od různých firem a výrobců. Veškerý nabízený sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

HTelektroinstalace & Servis s.r.o.

Realizujeme nové elektroinstalace, rekonstrukce a opravy starých rozvodů, pravidelnou údržbu elektroinstalací a elektrorevize jak pro domácnosti, tak i pro firmy. Provádíme výměnu HDV, elektroměrových skříní, kamerových systémů, anténních a satelitních rozvodů, opravy a instalace hromosvodů, montáž a údržbu protipožárních přepážek. Zajišťujeme zednické, malířské, a po dohodě, i úklidové práce.

ABAX servisní centrum s.r.o.

Zabýváme se profesionálním servisem IT zařízení. Provádíme servis notebooků a tabletů, servis smartphonů, iPhonů a iPadů, servis laserových tiskáren, instalace software a hardware, expresní servis počítačů a notebooků, odheslovaní operačního systému a BIOSu, záchranu a obnovu dat, renovaci tonerů a kartridží, diagnostiku závady počítače, servis kamer a mnoho dalšího.