• Detail firmy

IGNIA s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme zakázkový nábytek – kuchyně – jídelní stoly, ložnice - postele, dětské pokoje – postýlky, přebalovací pulty, obývací pokoje, design nábytek, šatní skříně, vestavěné skříně, koupelnový nábytek, schodiště a zábradlí, interiérové dveře ....

Adresa

Suchomasty 185
267 22 Suchomasty

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24685437

Výrobky, činnosti

nábytek na zakázku

Kontaktní údaje

E-mail: info@ignia.cz
WWW: www.ignia.cz

Kontaktní osoba

Martin Pavlis - Jednatel

Mobil: +420 602 643 227

Ing. Martin Rott - Jednatel

Mobil: +420 608 874 281

p. Mašek

Mobil: +420 777 181 111
Další firmy v oboru

Zakázkové truhlářství B + F + J + K

Zabýváme se výrobou dřevěného bytového a kancelářského nábytku na míru. Zhotovujeme dřevěná eurookna a vchodové dveře euro 68. Zakázkové truhlářství - dodání včetně dopravy a montáže realizujeme v regionech Vlašim, Benešov, Zruč nad Sázavou, Praha a okolí.

Zakázkové truhlářství FMtech Milan Fišnar

Vyrábíme nábytek na míru včetně výrobků z masivu. Realizujeme bytové i komerční interiéry, zpracováváme umělý kámen, na zakázku Vám vyrobíme jakoukoliv kuchyňskou linku, vybavení do obývacího pokoje, dětského pokoje i ložnice. Vyrábíme koupelnový nábytek a úložné prostory na míru. Vaše spokojenost je naší prioritou.

František Zeman

Zabýváme se výrobou barokního intarzovaného nábytku na zakázku. Vyrábíme repliky starožitného nábytku, opravujeme a renovujeme komody, skříně, truhly, stoly, židle apod. Další naší činností je výroba pouzder na doutníky. Ukázky naší práce naleznete na stránkách firmy, v sekci Prezentace. Neváhejte nás navštívit!