• Detail firmy

IGB Holding, a.s.

Základní popis

Realizace a komplexní dodávky tepelných zdrojů.

Adresa

Stodolní 851/4
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60792434
DIČ:  388-60792434
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  25
Roční obrat:  40000000

Výrobky, činnosti

Projekty MaR a VZT

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 125 152
Fax: +420 596 123 281
E-mail: info@igb.cz
E-mail: putek@igb.cz
WWW: www.igb.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Putek - Ředitel

Ing. Bronislav Harabiš - Technický ředitel, Člen představenstva

Další firmy v oboru

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

Minova Bohemia s.r.o.

Naše společnost Vám zajišťuje materiál pro hornictví a stavebnictví. Nabízíme Vám materiál pro injektáž, kotvení a sanace. Možnost dodání i dalších hornických a stavebních materiálů, jako jsou PUR patrony, lepicí ampule, pakry a injektory a další. Zajistíme technické návrhy a odborné poradenství v oblasti injekčních a kotevních technologií a technický dozor nad prováděním speciálních prací.

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Naše firma vznikla v roce 1999. Od počátku se zabýváme vývojem a výrobou hydraulických lisů, hydraulických zařízení, elektronických ovládacích systémů a silových hydraulických prvků. Provádíme také modernizace a opravy starších hydraulických lisů. V našem katalogu najdete různé zvedací zařízení, nástroje a nářadí. Zajišťujeme programování řídících systémů strojů a výrobních linek.