• Detail firmy

IG-CZ Services s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se účetními audity, ověřováním konsolidačních a reportovacích balíčků či účetním poradenstvím.

Adresa

Přípotoční 1519/10b
100 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15890066

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 216 654
WWW: www.igczaudit.cz/en
Další firmy v oboru

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.

BASILDON, s.r.o.

Hlavní činností firmy je profesionální vedení a správa účetnictví, rekonstrukce účetnictví, daňové a ekonomické poradenství. Vedeme mzdovou agendu, skladové hospodářství, daňovou evidenci. Zpracujeme daňové přiznání. Možnost zastupování na úřadech. Staráme se o zákazníky převážně z Prahy a přilehlého okolí.

ARSAKTA

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti účetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Poskytujeme poradenství malým a středním firmám při vzniku společnosti i v jejím každodenním chodu. Zpracujeme daňovou evidenci, daňová přiznání a další. Věnujeme se digitalizaci a archivaci účetních záznamů. Zastoupíme Vás na úřadech a připravíme Vás na audit.