• Detail firmy

Ideos Promotion s.r.o

Základní popis

Jsme stavební společnost která poptává práci pro své zaměstnance. Nabízíme zednické práce, zateplování, betonování, štukování, stavění příček, paření, injektaže na vrty, přípravné práce pro stavby, kopání (výkopy).

Adresa

Slavíková 2359/9
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24149900
DIČ:  CZ24149900
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výkopové práce a bourací práce všeho druhu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 993 168
E-mail: reznickovairena@seznam.cz

Kontaktní osoba

Irena Řezníčková

Jaroslav Bango - Jednatel

Další firmy v oboru

František Čenský - ELEKTRO

Zajišťujeme revize elektroinstalace do 1000 V, montáže a opravy elektroinstalace bytové i průmyslové. Provádíme elektronicky ovládané rozvody el. instalace do 1000 V a revize hromosvodů.

S & S TZB, s.r.o.

Věnujeme se dodávkám, montáži a projektování vzduchotechniky a klimatizace. Zabýváme se výrobou vzduchotechnického potrubí, montáží sanity, dodávkou ÚT a další. Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby koncových elementů. Dodáváme a montujeme ocelové, plastové a měděné rozvody. Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a přáním.

OPTIMI spol. s r.o.

Zabýváme se zasklíváním lodžií a balkónů pomocí bezrámového vlastního zasklívacího systému Optimi®. Poskytujeme záruční i pozáruční servis zasklívacích systémů. Dodáváme samonosné konstrukce pro zasklení, vertikální žaluzie, samočisticí skla, hrazdy, sítě proti hmyzu, sušáky na prádlo a mnoho dalšího.