• Detail firmy

IDEAL PLAST, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme plastové jímky, septiky, vodoměrné šachty, nádrže na vodu, výrobky z Polypropylenu dle přání.

Adresa

Dvořákova 588/13
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01614681

Výrobky, činnosti

Plastové jímky, septiky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 722 635 903
E-mail: info@idealplast.cz
WWW: www.idealplast.cz

Kontaktní osoba

PETR NOŽIČKA - Jednatel

Mobil: +420 725 506 099

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MOTOFORZA - Motorsport parts

Firma s více, než dvacetiletou tradicí ve výrobě motocyklových kapotáží a příslušenství, testovaných a distribuovaných do celého světa, jak pro silniční, tak pro závodní účely. Pracujeme výhradně s materiály zahraničních firem za použití nejnovějších technologií. Díly nabízíme v několika modifikacích materiálu, GFK - sklolaminát (bílý, černý), Karbon, nebo Kevlar-Carbon.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.