• Detail firmy

ICT Pro s.r.o.

Základní popis

Pořádáme konzultace a kurzy na zakázku a nabízí zejména školení IT a počítačové kurzy pro uživatele i ICT profesionály: programátory, grafiky, správce

Adresa

Úzká 488/8
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46971441
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pořádáme konzultace a kurzy na zakázku

Pořádáme konzultace a kurzy na zakázku a nabízí zejména školení IT a počítačové kurzy pro uživatele i ICT profesionály: programátory, grafiky, správce sítí, systémové inženýry.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ictpro.cz
WWW: www.skoleni-ict.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Slavík - Jednatel

Mobil: +420 775 860 777

Radek Havelka - Ředitel

Další firmy v oboru

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ZM Servis, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní řešení v oblasti kopírovací a kancelářské techniky. Prodej, pronájem, leasing, záruční i pozáruční servis kopírek, tiskáren a faxů Konica, Minolta. Dodáváme spotřební materiál do kopírek i tiskáren - originální i recyklované náplně.