• Detail firmy

Iconpro-Aleš Zeler

Základní popis

Dodáme kancelářské potřeby, peněženky, tašky, reklamní textil, hrnky, sklo, psací potřeby, deštníky, ručníky, hračky, kalendáře, diáře aj. reklamní zboží včetně potisku, ražby, výšivky

Adresa

Jeřmanická 485/23
463 12 Liberec XXV - Vesec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44585292

Výrobky, činnosti

Dodáme kancelářské potřeby, peněženky, tašky

Kontaktní údaje

E-mail: info@iconpro.cz

Kontaktní osoba

Aleš Zeler - Majitel

Mobil: +420 608 703 424
E-mail: info@iconpro.cz
WWW: www.iconpro.cz

Pobočky

B.P.T. spol. s r.o.
Slezská 397/12
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

LAMA STONE s.r.o.

Specializujeme se na laserové gravírování a řezání organických materiálů. Realizujeme gravírování do dřeva, laserové gravírování kovů, laserové gravírování plastů, laserové gravírování kůže, řezání papíru laserem a gravírování skla laserem. Zabezpečujeme 3D obrábění laserem v kusové nebo sériové výrobě.

František Machatý

Specializací firmy je zakázková kovovýroba. Provádíme soustružení a obrábění kovů a soustružení nerezových materiálů. Věnujeme se rovněž odlévání sádrových odlitků. Působíme především v Libereckém a Ústeckém regionu.

Martina Bogarová

Dílna paní Bogarové je chráněnou dílnou, kde pracují zdravotně postižený lidé. Každé sebemenší dílo je vyrobeno s láskou a prošlo rukama lidí, kteří jsou na svou práci právem pyšní. Naše dílna Vám nabízí šperky, růžence z ušlechtilých materiálů, patchwork, dětský textil, bižuterii, hračky, potřeby ke křtu a další. Nákupem u nás podporujete člověka v nesnázích. Neváhejte navštívit naše stránky.