• Detail firmy

IBITEK-Czech s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se: Automatizace/řízení procesu výroby Vývoj a návrh řídících programů/programování řídících systémů Technická podpora a servis řídících systémů - plc Konzultace a poradenství na poli automatizace Školení řídících systémů - plc

Adresa

Horní náměstí 3 (Podnikatelský inkubátor "Maštaliska")
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27804828
DIČ:  CZ27804828

Výrobky, činnosti

Automatizace/řízení procesu výroby.

Kontaktní údaje

E-mail: info@ibitek.cz
WWW: www.ibitek.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivo Polášek

Mobil: +420 605 510 903
E-mail: info@ibitek.cz
Další firmy v oboru

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

Control GAS, spol. s r.o.

Provádíme provozní a výchozí revize plynových i tlakových zařízení, rodinných a činžovních domů, kotelen, průmyslových pecí či plynovod. Zajišťujeme školení obsluhy kotelen, školení obsluhy tlakových zařízení, školení obsluhy kotlů (i tuhá paliva).

ROHDE & SCHWARZ - Praha, s.r.o.

Koncern Rohde & Schwarz je nadnárodní soukromou společností podnikající v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Více než 75 let vyvíjí, vyrábí a prodává na světovém trhu elektronické produkty pro profesionální aplikace.